Şüphesiz oyunun en iyi sürüşü

Şüphesiz oyunun en iyi sürüşü

Broadway Joe olmadan Tuscaloosa’da bir gösteri olmazdı. 🤩 https://1xbetgiris.top/— Kolej GameDay (@CollegeGameDay) 27 Kasım 2020

Nihai Pro Football Hall of Famer, 2.713 yard için 374 pasın 203’ünü ve 20 müdahaleye 24 touchdown’ı tamamladı ve Tide’ı 1962-64’te 29-4’lük bir rekora götürdü ve 1964’te bir ulusal şampiyona da dahil oldu. -1’e karşı Kumral. Namath, AFL’nin New York Jets tarafından 1 numaralı genel seçimdi.

Auburn, Alabama’da oranlar

Alabama, Auburn’u ziyaret etmekten 23 1/2 puanlık favori olarak kabul edilir. Sporting News’den Bill Bender, Alabama’yı 43-21 mağlup etti.

1 Numara Alabama Cumartesi günü baskın bir şekilde kazandı, bu 2020 sezonu için oldukça yaygın bir olay. Tide, Gus Malzahn ve No. 22 Auburn’u yendi – daha az yaygın olsa da – 2019’daki yakın kayıplarının intikamını aldı.

Yaygın olmayan şey, Alabama’nın bunu üniversite futbolundaki en etkili kişi olmadan yapmasıydı. Nick Saban, takıma onun yerine hücum koordinatörü Steve Sarkisyan liderlik ederken, COVID-19 teşhisiyle tecrit halinde evden izlemek zorunda kaldı.

Ve yine de Alabama 42-13 kazandı.

DAHA: Nick Saban olmasa bile intikam oyununda gelgitler hakim

"Bence koçluk ekibi bugün harika bir iş çıkardı," Şaban maçtan sonra evinden gazetecilere söyledi. "Durumu oynadılar, iyi bir planımız vardı. Planda kaldılar, planı uyguladılar. Sark işleri yönetmekte iyi bir iş çıkardı.

"Burada oturdum ve kendimi biraz çaresiz hissettim, ama bazı şeyleri görebiliyor ve bazı şeylere bağırabiliyordum, aşağıda Bayan Terry’nin tezahüratını dinleyebiliyordum, bu biraz farklı. Kazanmak hala iyi hissettiriyor."

Eğer Şaban’ın yokluğu Cumartesi öncesindeki Demir Kase’nin hikayesiyse, o zaman ve sonrasındaki hikaye oyun kurucu Mac Jones’du. Bu, bu yıl en az dört touchdown pasosu olan beşinci maçıydı ve ilk çeyrekte alıcı DeVonta Smith’e 66 yarda bir skorla başladı. Açılış touchdown için Smith ile bağlantı kurmadan önce iki Auburn savunucusuna bir pompa taklidi ısırdı.

Bu sahte pompa işe yaradı. pic.twitter.com/1MXU9BoWRv

— CBS Sports (@CBSSports) 28 Kasım 2020

Jones, 302 yard için 26 pasın 18’ini ve hiçbir müdahale olmadan beş touchdown’ı tamamlayarak, oyunu ve ülkedeki herhangi bir oyun kurucu gibi yönetebileceğini kanıtladı. Bu pasları üç farklı alıcıya attı. Jones, Tua Tagovailoa’nın ardından bir Iron Bowl’da beş gol atan ikinci oyun kurucu.

Geçen yıl bu oyunda iki tane altılı seçim yapan biri için hiç de fena değil.

Bu arada, Smith, alıcı kolorduda Jaylen Waddle olmadan hakimiyetini sürdürdü ve 171 yarda yedi resepsiyon ve iki touchdown yaptı. Büyük maça çıkan tek alıcı o değildi: John Metchie III (altı resepsiyon, 55 yard, iki touchdown) ve sıkı son Jahleel Billingsley (iki resepsiyon, 33 yard, bir skor) da damgasını vurdu.

Najee Harris de etkileyiciydi ve başka bir skor için 96 yarda için 11 kez koştu – bu saçma bir 8,7 yarda ortalama – başka bir skor için. O, hücumdan toplam 130 yarda olmak üzere 34 yarda iki resepsiyon ekledi. Bu, elbette, ülkedeki en iyi hücum hatlarından biri sayesinde mümkün oldu.

Ama belki de bu, özellikle Sarkisyan’ın Cumartesi günü ofansif oyun çağrısının tam kontrolünü ele geçirmesiyle beklenebilir.

DAHA: Nick Saban ne kadar süre dışarıda?

Kesin olmayan şey, Alabama’nın savunmasının ne kadar iyi oynayabileceğiydi. Pete Golding’in birimi, bu yıl sık görülmeyen bir aciliyetle oynayarak, vurgulu bir yanıt verdi. Auburn’ün ilk yarıdaki altı pozisyonu, dört punt, bir müdahale ve bir şutla sonuçlandı. Oyun mükemmel değildi – Seth Williams ikinci çeyreğin sonlarında kesin bir gol pası verdi – ancak galibiyet için fazlasıyla yeterliydi.

Savunma, tüm gece Auburn oyun kurucusu Bo Nix’i üç kez kovdu ve iki kez önünü keserek rahatsız etti. İkinci sınıf öğrencisi, 227 yard için 38 pasın 23’ünü tamamladı ve Tide’ın 13 çeyrekte izin verilen touchdown serisini sona erdirmek için dördüncü çeyreğin sonlarında bir çöp zamanı touchdown ekledi.

Toplamda, Alabama sadece 347 yarda ve 19 üçüncü-aşağı dönüşümden 9’una izin verdi. Sezon iç sahaya girerken, gelgit hayranları bu konuda en heyecanlı olmalı.

Ön yedi derin ve yetenekli. Phidarian Mathis, Tim Williams, Chris Allen, Will Anderson ve daha fazlası gibi oyuncular topa uçtu ve gece boyunca Auburn hücum hattını parçaladı. Her ikisi de Cumartesi günü bir seçim yapan birinci sınıf öğrencileri Malachi Moore ve Brian Branch ile başlayarak, ikincil de istikrarlı bir şekilde gelişti. Patrick Surtain II ve Josh Jobe sadık kalmaya devam ediyor.

Daha kısaca söylemek gerekirse: Bu, bu yılın başlarında Ole Miss’e karşı 48’den vazgeçen birlik değil.

"Bence tüm savunmamız bir şekilde gelişti ve birlik olarak birleşti." Şaban maçın ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu. "11 kişinin hepsi daha iyi oynuyor. Bence arka tarafta biraz daha iyi oynuyoruz. Bence biraz daha iyi pas atma şansımız var. Şu anda daha fazla oyuncu kullandığımızı düşünüyorum, bu da herkesin bir role sahip olma ve sahaya çıkıp katkıda bulunabilme fırsatlarını artırıyor."

DAHA FAZLA: Alabama-LSU maçı 5 Aralık’a ertelendi, SEC doğruladı

Peki bu, katartik bir Iron Bowl zaferinden sonra Alabama’yı (8-0, 8-0 SEC) nereye bırakıyor? Ülkedeki net 1 numaralı takım olarak. Ancak bu, başka bir soruyu gündeme getiriyor: Her hafta gelişiyor gibi görünen Gelgit’e kim meydan okuyabilir? Suç, ölümcül bir verimlilikle devam ediyor; savunma sezon boyunca büyük ölçüde iyileşti; planlama ve koçluk, Şaban kenarda sinsi sinsi dolanmasa bile kusursuz olduğunu kanıtladı.

Kısacası 2017’den bu yana ilk şampiyonluğunu kazanmayı hedefleyen bu takımda göze çarpan bir eksiklik yok.

LSU, Arkansas ve Florida muhtemelen gelgiti üstlenmek için sıradakiler. Ne LSU ne de Arkansas onlarla gerçekten mücadele edecek gibi görünüyor; Florida bir çatışmaya girme hücumuna sahip ancak son iki maçında Alabama kadar baskın olmadı (sırasıyla Vanderbilt karşısında 38-17 ve Kentucky karşısında 34-10 galibiyet).

Belki de bu zorluk, Alabama’nın 2014’ün başlangıcından bu yana ilk kez 2019’da kaçırdıktan sonra sezonu bitirmeye çalıştığı Playoff’ta geliyor. Notre Dame, Clemson ve Ohio State, buradaki Gelgit’e meydan okumak için en iyi adaylar gibi görünüyor.

O zamana kadar Alabama ülkedeki açık ara en iyi takım.

Cumartesi günü Şaban olsun ya da olmasın bu çok açıktı.

Alabama, koç Nick Saban olmadan bile Cumartesi günü ülkedeki 1 numaralı takımın parçası gibi görünüyordu.

Crimson Tide 22 numaralı Auburn’u 42-13’ü yıktı ve ülkedeki en iyi takım olduğu iddiasına hiçbir şüphe bırakmadı. Alabama, savunma da dahil olmak üzere oyunun neredeyse her alanında etkili ve etkiliydi.

DAHA FAZLA: FuboTV ile Alabama – Auburn karşılaştırmasını canlı izleyin (7 günlük ücretsiz deneme)

Oyunun oyuncusu, 302 yard için 26 pasın 18’ini ve üç farklı alıcıya beş touchdown tamamlayan Tide oyun kurucu Mac Jones’du. DeVonta Smith (yedi resepsiyon, 171 yarda) ve John Metchie III (altı resepsiyon, 55 yarda) ikişer adet yakaladı. Jahleel Billingsley (iki yakalama, 33 yard) da bir tane yakaladı. Najee Harris’i geri döndürmek de etkileyiciydi, 11 kez 96 yarda koştu ve bir puan aldı.

Alabama’nın savunması da büyük ölçüde arttı. Birim Auburn’ü ilk yarıda dört punta, bir saha golü ve Malachi Moore’un bir müdahalesine tuttu. Gelgit, ilk yarıdan sonra benzer şekilde etkileyiciydi, oyun kurucu Bo Nix’e çöp zamanlı bir gol izin vermeden önce sadece üçüncü çeyrek saha hedefinden vazgeçti (ve bu Brian Branch’den başka bir müdahaleyi güvence altına aldı). Nix, oyunu 38’de 23’ü 227 yarda ve iki araya girerek bitirdi. Auburn, Mark-Antony Richards ve Tank Bigsby’yi 25 taşıma ve 96 yard için bir araya getirdi.

Sporting News, Alabama ile Auburn arasındaki canlı skor güncellemelerini ve önemli anları takip etti. 2020 Demir Kase’nin tam sonuçları için aşağıdan takip edin.

Alabama – Auburn skoru

  Q1 S2 Q3 Q4 son
Alabama 7 14 14 7 42
kumral 0 3 3 7 13

Alabama vs. Auburn canlı güncellemeleri, 2020 Iron Bowl’dan öne çıkanlar

Tüm zamanlar Doğu

Final: Alabama 42, Kumral 13

18:44: Önemsiz bir oyun sonra ve son: Alabama 42, Auburn 13.

18:42: Nix, özellikle bitiş bölgesinde kimseye atıldıktan sonra kasıtlı olarak topraklamaya çağrılır. Gus Malzahn, oyun saatini 18 saniyeye çıkaracak 10 saniyelik ikinci tura engel olmak için mola istiyor.

18:41: Nix, Pegues’i bugün ikinci kez buluyor, yine 35’e inen bir ilk. Burada bir Auburn skoru bazı bahisçiler için çok ilginç olurdu.

18:38: Mola, Alabama (1:12).

18:38: Auburn, Alabama 42’de sürüyor.

18:35: Young üçüncü devrede kovuldu ve Auburn’un çöp zamanı touchdown için bir şansı daha olacak.

18:33: Ve işte yedekler. Bryce Young 25’ten hücumu yönetiyor.

18:29: TOUCHDOWN, AUBURN. Tigers sonunda Nix’ten 1 yarda QB kaleci ile bitiş bölgesini 42-13 Alabama yapmak için buluyor. Oyunda 4:39 kaldı.

18:27: Nix, Shenker’ı büyük bir kazanç için bulur ve Auburn’u Bama 8’de bir ilke geçirir. Şüphesiz oyunun en iyi sürüşü.

18:23: Alabama’dan Josh Jobe pas müdahalesi için çağrıldı ve Auburn’e Gelgit 35’te ilk kez iniş yaptı. Alabama’nın konma kapatması tehlikede mi?

6:21 p.m .: Bunu Nix için verin: O beceriksiz. Bitiş bölgesinde bir güvenlikten kaçınıyor, hücum hattının gerisinde başka bir olası topçudan kaçıyor ve 9 yarda ve ilk aşağı için kapışıyor.

18:15: FUMBLE RECOVERY, AUBURN. Ciro için ciro. Robinson, sürüşün ilk oyununda beceriksizce çalışıyor ve Tigers’a 4. dakikada topu geri veriyor.

18:15: KESİNTİ, ALABAMA. Nix’in oyunun ikinci seçimi var, bu Brian Branch tarafından. Neredeyse altıncı seçim için geri veriyor ama 30 yarda dönüşün ardından 7’de Alabama’ya topu veriyor.

18:13: Nix, Eli Soba’yı 10 yardlık bir kazanç ve ilk düşüş için geçiş rotasında bulur.

18:12: Kaplanlar topu 25’lerinde geri aldılar. Bu noktada gurur için oynuyorlar, bu da Nix’in hala oyunda olduğu gerçeğinden anlaşılıyor.

18:09: TOUCHDOWN, ALABAMA. Jones’un bugün beşinci, Metchie’nin ise ikinci golü var. Alıcı, alıcısını yendi ve Jones, 24 yarda skoru için bir kuruş attı. Alabama 13:27 ile 42-6 önde.

Bu temelde Mac Jones’tan mükemmel bir atış. pic.twitter.com/dFwTItyzZq

— CBS Sports (@CBSSports) 28 Kasım 2020

18:06: Jones ekranda Harris’e vurur ve 9 yardlık bir kazançla dönüş yapar. 22’de gelgit sürüşü.

Üçüncü çeyrek: Alabama 35, Auburn 6

6:02 p.m .: Gelgit’in yanlış bir başlangıcı, onu üçüncü ve-8 yapar. Dördüncü çeyreğin ilk maçında dönüştürmek için buna sahip olacaklar.

6:01 p.m .: Bama şu anda istediği şekilde yaptırıyor; Jones çabalıyor, Metchie’ye art arda paslar atıyor ve Smith’e son vererek Auburn’ün 33’üne iniyor.

17:58: Gelgit’e dönüş, onların 32 yarda çizgisinde. Burada bir puan, yedekleri getirebilir.

17:55: Auburn’ün sahadaki şakası. İkinci vuruşta, birinci sınıf öğrencisi Tim Williams, Tide’ın oyunun dördüncü çuvalı için Nix’i neredeyse görevden alıyor. Bir sonraki oyunda daha fazla baskı, bir tamamlanmamış ve üç ve-out zorlar.

17:51: TOUCHDOWN, ALABAMA. Bu sefer Harris, güzel bir sıçramayla onu 39 yardlık bir skorla serbest bıraktıktan sonra bitiş bölgesini bulur. Alabama çeyreğin bitimine 4:28 kala Alabama 35-6 öndeyken, üçüncü çeyrek burada bir bozguna dönüşüyor.

Kıdemliler Günü’nde Najee Harris için sezondaki 17 numaralı gol acelesi. pic.twitter.com/AUEWBlEj7e

— SEConCBS (@SEConCBS) 28 Kasım 2020

17:50: Jones ekranda Smith’i bulur ve Metchie ile Forristall’ın ardından ilk kez yere düşer. Alıcılarının ve sıkı uçlarının uzayda ne kadar iyi bloke olduğu şaşırtıcı.

17:47: KAÇIRILMIŞ SAHA GOLÜ, AUBURN. Carlson 56 yarda atış girişimi için geldi ama sola geniş ıskaladı. Bu, Alabama’ya karşı geçen yılki Iron Bowl’a kadar uzanan yedi denemedeki ilk ıskalaması.

17:47: Nix, Bama pas atışı tarafından rahatsız edilir ve neredeyse stoper Christian Harris tarafından durdurulan bir topu zorlar.

17:44: Mola Auburn (6:45).

17:43: Alabama’dan Will Anderson, Tide 38’de üçüncü ve 14’üncü olmak için Nix’i 11 kayıp için görevden aldı.

17:42: Auburn, umutsuzca bir skora ihtiyaç duyarak geri döndü. Kaplanlar acele ediyor. Dördü oyuna giriyor ve zaten Bama’nın 27’sindeler.

17:38: TOUCHDOWN, ALABAMA. Jones kısa eğimi Smith’e atıyor ve gerisini o yapıyor, Auburn’un savunucularını 58 yard ve bir puanla geride bırakıyor. Bu, üçüncü çeyrekte 9:08 ile Alabama’yı 28-6 yapıyor.

Bilmiyorsanız, Devonta Smith gülünç derecede hızlıdır. pic.twitter.com/zr53vWef6D

— CBS Sports (@CBSSports) 28 Kasım 2020

17:36 p.m .: Harris’ten 11 yarda alan ve Alabama’yı 43’e indiren başka bir büyük kazanan.

17:34: Robinson, Bama 1’deki topu alıyor ve 21 yarda Alabama’nın 22’sine geri veriyor.

17:32: SAHA HEDEFİ, AUBURN. Kaplanların sürüşü bu sefer Bama 28’de tekrar durur; Carlson başka bir saha golü için tekrar gelir ve 45 yarda uzaktan batırır. Bu da üçüncü çeyreğin bitmesine 10:36 kala Alabama’yı 21-6 yapıyor.

17:30: Nix, Alabama’nın savunmasında bir boşluk bulur ve Shedrick Jackson’ı Alabama’nın 30’una kadar 37 yarda bulur.

17:27: Gelgit üçüncü ve 6’ya dönüşemez ve topu Auburn’a geri gönderir; Kaplanlar 25’inde devraldı.

17:24: Alabama devre 25’te başlıyor; topu 10 yardlık bir kazanç için dışarı sektiren Harris’e verir.

İlk yarı: Alabama 21, Auburn 3

17:10: İlk yarı istatistikleri:

Toplam yarda: Alabama 220; Auburn 153Pas: Alabama 9 of 13, 174 yard, üç touchdown; Auburn 12 of 21, 96 yardaHızlı: Alabama 12 hücum, 46 yard; Auburn 20 hücum, 57 yardİlk inişler: Alabama 10; Auburn 9Üçüncü çıkışlar: Alabama 1/3; Auburn 5 / 11Penaltılar: Alabama 2, 10; Auburn 4 38 için Sahip olma süresi: Auburn 19:06; Alabama 11:54

17:03: KESİNTİ, ALABAMA. Malachi Moore, Nix’in pas geçme pasını atlayarak Auburn’un sayı tehdidini sona erdirdi. Alabama diz çöküyor ve 21-3 önde gidiyor.

Sonrası:

Alabama eğleniyor pic.twitter.com/91PBhVS3lo

— CBS Sports (@CBSSports) 28 Kasım 2020

17:02: Mola, Kumral (0:20).

17:01: Oh, benim. Nix, kesin bir gol atmak için geniş bir Seth Williams’a sahipti, ama onu düşürdü. 41 saniye kala 42’den ikinci sırada.

Auburn için zor bir eksiklik. pic.twitter.com/TiDBcb6jJo

— CBS Sports (@CBSSports) 28 Kasım 2020

17:00: Nix telaştan kaçınır ve alıcısına bir dakikadan az kala 42’ye 16 yarda kazanç için vurur.

16:57: Jones, Metchie’ye uzun bir kazanç sağlıyor ama top ellerinden sekiyor. Bu, bugün ikinci kez Bama punt takımını getirecek. Auburn, devreyi 1:23 kala 17’sinde devralacak.

16:55: Gelgit, Brian Robinson ile iki düz hamlede gidiyor ve onları 37 yard çizgisine çıkarıyor.

16:53: Alabama, punttan sonra 17 yarda çizgisini devraldı.

16:51: Auburn, sonraki üç oyununda derhal sıfır yarda ağlar. Oyun zamanı.

16:50: Alabama Mola (4:15).

16:49: Auburn, 45’ine çıkmak için birkaç 6 yarda oyun alır.

Shop By Department